Чи може дизайн кондиціонера вплинути на рішення про придбання?

Якщо Ви подивитися на кондиціонер Fujitsu KETA, то самі відповісте на це питання позитивно.

Дизайн серії був розроблений спеціально для європейського ринку. Плавні лінії і вигнуті форми покликані комфортно виглядати в будь-якому інтер’єрі. Фактурна лицьова панель не тільки виглядає незвично, але і змінює свій колір, тони і відтінки в залежності від рівня і кута освітленості.

Відео матеріали

Але не будемо забувати про те, що вибираючи кондиціонер, варто звертати увагу не тільки на його зовнішній вигляд, а й на його енергоефективність.

А що ж можна сказати про неї в контексті моделі КЕТА — тільки відмінно. Використовуючи високоефективний теплообмінник Lamda, великий поперечний вентилятор і холодоагент R32 — інженери Fujitsu домоглися насправді вражаючих показників. Крім ефективності холодоагент R32 є максимально екологічним і має на 68% знижений потенціал впливу на глобальне потепління.

Комфортна робота кондиціонера — це не тільки інтуїтивне управління пультом, але і тиха робота внутрішнього блоку, м’які повітряні потоки. Все це досягається в даній моделі завдяки великим жалюзі і модифікованої обдувної конструкції, яка забезпечує широке поширення потоку повітря по підлозі. У даних моделях за чистоту повітря відповідають яблучно-катехіновий та іонізаційні фільтри. Використовуючи сучасні ефективні системи фільтрації, інженера Fujitsu домоглися того, що б дані кондиціонери могли відповідати підвищеним гігієнічним вимогам до чистоти повітря, і встановлюватися в спальнях і дитячих кімнатах.

А якщо при всіх перерахованих вище перевагах Fujitsu KETA Вам все ще чогось не вистачає, то як Ви дивитеся на можливість приходити в комфортно охолоджене або прогріте (в залежності від вашого бажання) житло, не залишаючи кондиціонер включеним на цілий день?

Адже встановивши всередину корпусу кондиціонера додатковий модуль локальної бездротової мережі, Ви зможете керувати ним за допомогою свого смартфону буквально з будь-якої точки земної кулі, в якій є інтернет. Все що Вам необхідно — встановити додаток FGLair™ на свій смартфон. З додатком FGLair перевірити роботу і змінити встановлені налаштування — максимально просто. Додаток FGLAir безкоштовний і працює як на IOS, так і на Android.

 

Кондиціонер Fujitsu KETA — розроблений для Вашого комфорту, але створений що б вражати (підтверджено нагородою Red Dot Design Award 2020 за кращий дизайн).