Консоль Sinclair для цілорічного забезпечення теплового комфорту

Вітаємо, друзі!

Звертаємо вашу увагу на унікальну модель Console у модельному ряді Sinclair.

Особливістю серії «CONSOLE» є те, що її можна легко встановлювати там, де застосування настінних блоків неможливо, або там, де роль кондиціонера сфокусована саме на опаленні, під вікном або близько низьких стель, займаючи менше місця, ніж стандартний радіатор.

Консоль від Sinclair — продукт з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище і функціями, спрямованими на комфорт і економію енергії з використанням газу R32.

Конструкція блоків «CONSOLE» від Sinclair дозволяє виводити повітря в двох напрямках для оптимізації роботи в режимах «охолодження / опалення». А діапазон роботи становить від  -25 ° C до + 24 ° C на обігрів та від -15 ° C до + 43 ° C на охолодження. У режимі опалення таким чином можна просто вибрати нижній вихід повітря, який викликає відчуття обігріву підлоги.

Для зручності користувача, блоки «CONSOLE» відрізняється можливістю опціонального підключення дротового пульту дистанційного керування та центрального контролера. А вмонтований Wi-Fi модуль з дротовим настінний пультом та центральним контролером з тижневим таймером, дозволяє зручно і комфортно управляти Вашим пристроєм.

CONSOLE спроектована так, щоб гарантувати тривалу роботу при максимальній економічності енергоспоживання A ++ / A +, що дозволяє заощадити електроенергію тільки за рахунок продуманої конструкції.

Ці блоки, в той же час, володіють усіма стандартними функціями, як настінні блоки, та мають:

  • Функцію підтримки обігріву +8° C,
  • Генератор холодної плазми (Cold Plasma)

Зовнішні блоки обладнані інверторним компресором останнього покоління та підігрівом компресора і піддону зовнішнього блоку. Так що Ви можете не турбуватися і використовувати обладнання навіть у сильний мороз.

Модельний ряд містить 9, 12 та 18 моделі.

 

Если у Вас появились вопросы

044-585-15-144