Зібрали підвісну стелю, а про кондиціонер забули? З Sinclair рішення є завжди!

Абсолютне рішення для бізнес приміщень з невеликою висотою стін — касетні кондиціонери серії SINCLAIR UNI SPLIT.
Їх компактний дизайн ідеально підходить для будь-якого приміщення і може бути легко встановлений в підвісну стелю, при цьому видно тільки непомітна декоративна решітка для випуску повітря.
Внутрішні касетні блоки UNI SPLIT з широким модельним рядом можуть бути встановлені на підвісні стелі обмеженою висоти. А їх панелі з чотирма виходами гарантують рівномірний розподіл повітря в приміщенні з можливістю регулювання положення пластин, забезпечуючи постійну температуру у всьому приміщенні.
Особливістю касетних блоків SINCLAIR UNI SPLIT є їх легкість встановлення. Цей компактний кондиціонер поміщається в одну стандартну стельову плитку розміром 600×600, а це значить, що в будь-яких проектних змінах, підрізуваннях та демонтажах стелі — немає необхідності.
 Передові технології, що використовуються в оновленій серії касетних блоків UNI SPLIT, забезпечують можливість віддаленого управління і дозволяють легко налаштувати кондиціонер, де б ви не знаходилися через додаток на телефоні та Wi-Fi, або за допомогою стандартного пульта дистанційного керування чи комфортного настінного регулятора.
Особлива конструкція внутрішніх блоків касетного типу пропонується в широкій лінійці потужностей в режимах охолодження та опалення і забезпечує створення комфортних кліматичних умов на різноманітних об’єктах, таких як готелі, офіси, підприємства або будинку.
Використання холодоагенту R32 ECO зі зниженим на 68% потенціалом впливу на глобальне потепління покликано значно підвищити продуктивність вашого кондиціонера і при цьому внести значний вклад в захист від глобального потепління.
Насолоджуйтесь оптимальним комфортом в будь-якому місці кімнати з касетними блоками SINCLAIR UNI SPLIT.