Про компанію

Компанія «ПРАЙМ КЛІМАТ» вже більше 15 років є одним з ключових дистриб'юторів кліматичної техніки в Україні. Сьогодні ми пропонуємо на ринку техніку відомих виробників кліматичного та вентиляційного устаткування –  FUJITSU (Японія), Lessar (Чехія), Mitsubishi Electric (Японія), Quattro Clima (Італія) та Sinclair (Великобританія). Вибір цих марок був зроблений за критеріями надійності їх продукції, функціональності та привабливості цін. Такий ретельно підібраний портфель брендів дозволяє ідеально покрити пропозицію всього спектра кліматичного обладнання в широкій гамі цінових діапазонів.

Ми віримо в те, що справжнім професіоналом можна бути тільки в одній справі, і тому спеціалізуємося та розвиваємося лише в сегменті вентиляції, кондиціонерів та теплових насосів. В даних товарних категоріях ми намагаємося надавати нашим партнерам тільки якісні та зважені рішення, що забезпечує багаторічний досвід компанії і висока кваліфікація її співробітників. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте якісну, інноваційну та надійну продукцію на самих привабливим умовах. Крім того, ми з радістю надамо Вам повноцінну інженерну та технічну підтримку від стадії проектування до повсякденної експлуатації і обов'язково дійсну гарантію!

Що таке компанія «ПРАЙМ КЛІМАТ»? Це:

  • понад 15 років бездоганної роботи в сегменті кліматичної техніки;
  • незалежний прямий постачальник обладнання в Україну;
  • висококваліфікований технічний і клієнторієнтований персонал;
  • великий досвід у розвитку дистрибуції, логістики, інженерної підтримки, маркетингу;
  • привабливі цінові пропозиції;
  • зразкове сервісне обслуговування і технічний супровід.

Ми орієнтовані на довгострокові та взаємовигідні відносини з нашими партнерами і створюємо оптимальні умови для співпраці.

«ПРАЙМ КЛІМАТ» - ваш надійний партнер в світі кліматичної техніки. З нами комфортно!

 

Якщо у Вас з'явилися питання

 044-585-15-44